Trio Villaları

Trio Villaları İzmir/Çeşme Mamurbaba mevkiinde toplam üç müstakil villadan oluşmaktadır. Villalardan bir tanesinin arsası özel villa yaptırmak isteyen yatırımcıya satılmıştır. Daha sonra yatırımca kişiyle firmamız tarafından “maliyet+kar” yöntemiyle sözleşme imzalanarak villanın inşaatına başlanmıştır. Bu villa tamamen yatırımcısının isteği doğrultusunda özel dekorasyon hizmeti de verilerek inşa edilmiştir. Diğer iki villanın inşaatı ve satışı ise firmamız tarafından tamamlanmıştır.

 

Her üç villa genel görünüm itibariyle bir bütün oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Villalar, 4 oda bir salon olacak şekilde tasarlanmıştır. Zemin katta, salon, açık mutfak, misafir WC, bu mekanlardan özelleşmiş bir koridorla ayrılan 3 yatak odası ve bunlara ait birer banyo yer almaktadır. Üst kat tamamen ebeveyn yatak odasına ayrılmış olup, jakuzili bir banyosu, giyinme odası ve kendine özel bir balkonu bulunmaktadır.

 

Her villanın kendine ait terası ve müstakil havuzu vardır. Villalar “L” şeklinde konumlandırılmış olup, salon, mutfak ve tüm odalardan havuza çıkılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu durum, villa, havuz ve tikten yapılacak olan havuz başının ortada kendine özel bir yaşam alanı oluşturmasını sağlamıştır.

Lokasyon