Mi’Marin Ilıca Villaları

“Bu rüya sizin olmalı…”

“Bu rüya sizin olmalı…” mesajıyla Çeşme’yi, doğayı, denizi; balığı, kumruyu, yelkeni, sörfü; kısacası yaşamayı sevenleri bu rüyaya davet eden Mi’Marin Yapı tarafından gerçekleştirilen Mi’Marin Ilıca Projesi 2012 yılında sahiplerine teslim edilmiştir.

Ilıca Şantiye bölgesinin, 2010 yılında imara açılan bölgesinde; Ilıca Plajı’na 5 dakika yürüme mesafesindeki alanda konumlanan Mi’Marin Ilıca, 8 tek villadan oluşan bir site villa projesidir.  Proje tasarımında, villaların müstakil konumlandırılması esas alınırken, sakinlere site olmanın avantajlarının da sunulacağı bir sistem yaratılmıştır.

Modern mimarinin çizgilerini taşıyan Mi’Marin Ilıca Villaları’nın geniş bahçeleri ise Akdeniz peyzajına uygun şekillendirilmiştir.

 

Villalarda ahşap dış cephe kullanımına gidilirken alt kat ve üst katta iki ayrı geniş terasa yer verilmiştir. Böylelikle villa sakinlerinin dilediklerinde aile olmanın keyfini; dilediklerinde ise bireyselliklerini yaşayabilecekleri bağımsız yaşam alanları oluşturulmuştur.

Mutfakta ise geniş hareket alanı yaratılarak tüm detaylar hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tasarlanmıştır.

Lokasyon