Mi’Marin Dalyan Marina Villaları

Denize sıfır butik villalardan oluşan Mi’Marin Dalyan Marina Villaları, Mi’Marin Yapı’nın butik tasarım anlayışı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi yaklaşımı ve özgün tasarım gücünün bir yansıması olarak Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Çeşme Dalyan’da hayat buldu.

2012 yılında sahiplerine teslim edilen Mi’Marin Dalyan Marina villaların her biri, arsanın doğal kot farkından yararlanılarak, tüm yaşam alanları denize hakim olacak şekilde tasarlanmıştır. Dalyan Yat Limanı ve adalar manzarası eşliğinde Çeşme’nin en değerli koylarından birinde korunaklı, sakin bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal olan villaların her biri 1’er dönümlük parseller üzerinde inşa edilmiştir.

Site anlayışından öte tek villa mantığıyla planlanan Mi’Marin Dalyan Marina Villaları’nın kendine ait geniş bahçeleri, güneşlenme terasları ve müstakil yüzme havuzları da bulunmaktadır.

Mi’Marin Dalyan Marina sakinlerini, 4 mevsim boyunca Çeşme’nin kendine özgü mimarisi, çeşitli sosyal ve kültürel olanakları; doğallığı konforla harmanlayan elit yaşam tarzı karşılamaktadır.

Lokasyon