Gardenia 19

4 Mevsim Şehirdeyim, 10 Dakikada Evimdeyim

“4 Mevsim Şehirdeyim, 10 Dakikada Evimdeyim” sloganı ile yola çıkılan Gardenia 19 projesinin Mahir & Ekin Vural İnşaat ve Vural İnşaat Ortaklığı ile inşaatı ve satışı hızla devam ediyor.

İzmir / Güzelbahçe’de 9 ikiz, 1 tek toplam 19 villadan oluşan “ Gardenia 19 Villaları ”  şehrin kıyısında ama karmaşasından uzak gardenyalar içinde bir yaşam vadediyor.

Gardenia 19’da gardenya bahçeleri içinde 3 farklı tipte yapı yer alıyor. A ve B tipi villalar bitişik düzende, kendine yer bulurken; C tipi villa ise müstakil düzende bulunuyor.

Bahçe büyüklükleri, villaların bulunduğu alana göre değişiklik göstermekle birlikte 400 – 600m² aralığındadır. Ayrıca her bitişik yapı, belirli yükseklik farklarıyla birbirinden incelikte ayrılmış olup, Mahir & Ekin Vural İnşaat ve Vural İnşaat Ortaklığı yılların getirmiş olduğu tecrübeyi Gardenia 19’a yansıtmıştır.

Kışın evinizin keyfini daha fazla sürebilmeniz için salona kurulacak olan şömine ile güzel İzmir akşamlarınıza sıcaklık katabilmeniz mümkün kılınmıştır.

Seferihisar otoban çıkışına sadece 1dk mesafede bulunan Gardenia 19, metropol yaşamından kopmadan kendi saklı cennetini yaratmak isteyenler için tasarlandı. Gardenia 19’a ulaşmak için; Güzelbahçe – Seferihisar otoyol çıkışından, Seferihisar yönüne sadece 1 dakika gitmeniz yeterli. Güzelbahçe Çiçek Mezatı yanında bulunan kavşaktan girince Gardenia 19’a ulaşabilirsiniz.

Lokasyon